+48 600813907, +48 663759299

Działka rekreacyjna Wynajem
Oferta nr: WJ03343
Kamień
Cena m2 10.00 PLN
Ulica: Letniskowa
Powierzchnia 500.00 m2
Cena: 5 000 PLN
Goszczyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Miodowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WJ03342
Goszczyno
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Miodowa
Powierzchnia 6099.00 m2
Cena: 487 920 PLN
Rumia Magazyn - Wynajem
Ulica: Grunwaldzka
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03341
Piętro: 0 / 1
Rumia
Cena m2 25.00 PLN
Ulica: Grunwaldzka
Powierzchnia 1525.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 38 125 PLN
Wejherowo Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Karnowskiego
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WJ03339
Pokoje: 1
Piętro: 4 / 4
Wejherowo
Cena m2 47.75 PLN
Ulica: Karnowskiego
Powierzchnia 37.70 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 1 800 PLN
Gdynia Chwarzno - Wiczlino Mieszkanie - Wynajem
Ulica: MAŁKOWSKIEGO KAZIMIERZA
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WJ03337
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 2
Gdynia Chwarzno - Wiczlino
Cena m2 51.72 PLN
Ulica: MAŁKOWSKIEGO KAZIMIERZA
Powierzchnia 87.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 4 500 PLN
Gdynia Działki Leśne Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Słupecka
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WJ03336
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Gdynia Działki Leśne
Cena m2 14264.14 PLN
Ulica: Słupecka
Powierzchnia 72.84 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 039 000 PLN

JNW Nieruchomości
tel. +48 600813907, +48 663759299

© 2026 - Biurowin.net

Property Search

Please setup your property search in your theme options panel.